کارگزاري سهام گستران شرق
سامانه معاملات برخط
ملاحظات امنیتی

• سامانه معاملات برخط کارگزاري سهام گستران شرق با استفاده از پروتکل امن SSL به مشتریان خود ارائه خدمت نموده و با آدرس "https://" شروع می شود. لطفا پیش از ورود هر گونه اطلاعات، آدرس موجود در بخش مرورگر وب خود را با آدرس فوق مقایسه نمایید و در صورت مشاهده هر نوع مغایرت احتمالی، از ادامه کار منصرف شده و موضوع را با ما در میان بگذارید.

• برای حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خود، حتی المقدور از صفحه کلید مجازی استفاده نمایید.

• هرگز اطلاعات حساب کاربری (نام کاربری و کلمه عبور) خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.

• پس از اتمام کار با سامانه، حتما بر روی دکمه خروج از سامانه کلیک نمایید.

ورود به سامانه
اطلاعیه ها

مشتریان گرامی با توجه به شرایط موجود و کاهش ساعات کاری بانکها و شرکتها، خواهشمند است درخواستهای پرداخت وجه خود را تا قبل از ساعت 12:30 ظهر ثبت نمایید تا در روز کاری بعد پرداخت گردد. بدیهی است درخواستهایی که پس از ساعت 12:30 ثبت شود در دو روز کاری بعد قابل پرداخت خواهد بود.


لینک ثبت نام احراز هویت سجام غیر حضوری
https://ekyc.sahamgostaran.com
لینک افتتاح حساب غیرحضوری
https://sahamgostaranregister.irbrokersite.ir
لینک وبسایت کارگزاری
http://sahamgostaran.com
لینک کانال تلگرامی
https://t.me/sahamgostaranbroker
لینک اینستاگرام
https://www.instagram.com/sahamgostaranshargh/?igshid=32pmrstw653sقابل توجه مشتریان محترم فروش سهام عدالت در کارگزاری سهام گستران شرق انجام نمی گردد .خواهشمند است از طریق بانک های مرتبط یا کارگزاری های دیگر اقدام نمایید.به اطلاع مشتریان محترم می رساند جهت انجام خرید اوراق اختیار فروش تبعی به نکات زیر توجه فرمایید: 1-در زمان ثبت سفارش خرید به محدودیت های اعلام شده در اطلاعیه عرضه و یا پیغام ناظر بازار در نماد مربوطه توجه فرمایید. 2-تعداد اوراق خریداری شده در پایان هر روز معاملاتی حداکثر می تواند معادل دارایی سهامدار در سهم پایه باشد. 3-در صورتیکه تعداد اوراق اختیار فروش تبعی تحت مالکیت سهامدار بیش از تعداد سهم پایه در پایان هر روز باشد،اوراق اختیار فروش تبعی مازاد فاقد اعتبار بوده و وجوه پرداخت شده به عنوان خسارت به عرضه کننده تعلق می گیرد. 4-اوراق اختیار فروش تبعی، امکان فروش و معاملات ثانویه را ندارد.طبق قانون جدید شرکت بورس ثبت فروش زیر مبلغ 500 هزار تومان ممنوع میباشد و در صورتی که مشتری دارای سهمی به این مبلغ یا کمتر میباشید انجام سفارش فروش فقط و فقط در یک سفارش مجاز میاشد در صورت مشاهده این تخلف کد بورسی مشتریان مسدود خواهد شدمشتریان گرامی جهت آشنایی بیشتر با بازار سرمایه از لینک زیر اسفاده فرماید :
http://www.boursemedia.irقابل توجه کاربران گرامی درخواست پرداخت وجه خود را تا ساعت 12:30 ثبت نمایید.دريافت برنامه نسخه Android

دانلود مستقيم
دانلود از کافه بازار
دانلود راهنماي رايان همراه نسخه Andorid


دريافت برنامه رايان همراه نسخهIOS

دانلود برنامه از Sib App

دانلود راهنماي رايان همراه نسخه IOS


کاربر گرامي پيرو نامه سپرده گذاري مرکزي از اين پس جهت معاملات در بازار سرمايه و همچنين اخذ کد بورسي جديد بايد ظرف مدت يک ماه در سامانه سجام ثبت نام نماييد


لينک ثبت نام


کاربران گرامي براي مشاهده فايل تغييرات آخرين نسخه رايان همراه اندرويد کليک کنيد


مشتريان گرامي به اطلاع ميرساند سامانه معاملات برخط اکسير از طريق آدرس زير در دسترس مي باشد:

https://sahamgostaran.exirbroker.com

دانلود راهنماي سامانه اکسيرکاربر گرامي: به منظور ارتقاء دسترسي پذيري سيستم از اين تاريخ امکان استفاده از سيستم معاملات آنلاين از طريق آدرس زير نيز مهيا مي باشد در صورت بروز مشکل مي توانيد از اين آدرس استفاده نماييد.

https://sahamgostaran.irbroker2.com


© 2016 Saham Gostarane Shargh Co. All Rights Reserved. Powered by : RayanHamAfza.com  Version:2.6.6   App:1